iPhone 3G POMOC!!

Tu môžete písať všetko ostatné čo Vás len napadne

Moderátori: peter33321, iphonefo

Používateľov profilový obrázok
peter33321
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: Ut 28. Sep 2010 13:37:40
Kontaktovať používateľa:

iPhone 3G POMOC!!

Príspevok od používateľa peter33321 »

caute, mám iPhone 3G 8GB fw 3.1.3 JB, mám dva večšie problémy, v balíku paušálu mám 25mb predplatených dát, aplikácie čo mám v iphone obsahujú reklamy, ktoré mi stále sťahujú dáta, už mám 6eur mimo paušálu :(

chcel by som nejakú utilitku (tak ako je v iOS 4.0 a vyžšie, že v nastaveniach sa dá prepinat Mobilné Dáta OI)existuje niečo také

a ešte ma trápi natáčanie videa, mam program iVideoCamera (je este nejaky lepsi?) chcel by som to tak ako to ma 3GS ze v kamere sa dá prepínať na video, videl som jeden navod ale nedaju sa mi stiahnut subory potrebne na to

Kód: Vybrať všetko

http://www.ihackintosh.com/2009/06/how-to-activate-video-camera-in-iphone-2g3g-os-30/
dakujem za skore odpovede a rady
iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3
Obrázok
drioton
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: St 19. Máj 2010 22:24:06
Kontaktovať používateľa:

Re: iPhone 3G POMOC!!

Príspevok od používateľa drioton »

Ahoj.Uf cil nie som doma nemam poruke 3G ,ak niekto ma dufam ma opravi a poradi ti kym dojdem domov a kuknem. No mne sa zda ze je tam v nastaveniach vseobecne siet a tam mobilne data 3g a tak , ale pokial nie a mas jailbreak tak si pust cydiu a tam si najdi ´sbsettings´ a nainstaluj. Potom prejdi po vrchnej casti displeja kde je siet wifi hodiny A tam maz ikonu na 3g data wifi atd tak s tym si to mozes vypinat a zapinat.

A s tou kamerou sa ozvem vecer jednu som mal ale ako sa volala uz neviem
Mám syndróm študenta-->ak deň neodpisujem napíšte mi SS s linkom k téme.
peter33321
Moderátor
Moderátor
Kontaktovať používateľa:

diky moc, to sbsettings nechcem stahovat, pretoze to zevraj dost zerie baterku, nejde mi len o prenos cez 3g, to sa da vypinat zapinat ale ide mi o celkove prenosi ako 3g tak aj edge chapes nie? stiahol som z cydie winterboard a supreme preferences vypol som to tak ze som premenoval APN z internet na intern a uz sa nedokaze pripojit na ziadnu stranku, ale aj tak by som bol radsej ak by som to mal tak ako je to v iOS 4.0
iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3
Obrázok
drioton
Moderátor
Moderátor
Kontaktovať používateľa:

No ja mám sbsetting a pokiaľ sa celý deň nehrám a nekukám filmy vydrží mi dva dni a takto, keď som v kuse pripojený na internet tak raz za deň ho nabíjam buď do zásuvky čo je asi raz za týždeň ak vôbec alebo čo je skôr ,keď je v PC cez USB a niečo s ním robím nabíja sa bez toho že by ma to obťažovalo dávať ho na nabíjačku.

K tej kamera skús camera plus.Nájdeš ju v appstore
A tie súbory sa ti pokúsim zohnať ;)Vyskúšaš a dáš vedieť dobre?

Edit:takže súbory som stiahol ,ale keď som tak čítal ten článok vždy keď budeš chciet fotiť alebo kamerovat budeš musieť prepísat ten jeden súbor čo nie je podla mna vhodne ani dobre riešenie.Radšej použiť nejakú aplikáciu.

Ale ak chceš možem ti ich poslať a vyskúšaš ako to v skutočnosti je a napíšeš potom návod aj pre ostatných
peter33321
Moderátor
Moderátor
Kontaktovať používateľa:

momentalne mam v iPhone 3 kamery
iVideoCamera kvalita je dobra, ale obraz obcas seka :/ ipa
iCamCorder kvalita nie je najlepsia ale nic neseka ipa
iPhone Video Recorder kvalita dost dobra, sekne raz za cas cydia

tie subory mi mozes poslat, a ja to skusim spravit, potom dam vediet ci to fakt treba zakazdym prepisat diky moc za pomoc
rovno sa ta spytam na nejaky slovensko anglicky slovnik, kludne aj nejaky shitny, pripadne link na nejaky, diky moc, hladal som na apptrackr.org a k nicomu slovenskemu som sa nedoklikal
iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3
Obrázok
drioton
Moderátor
Moderátor
Kontaktovať používateľa:

skus free translator,langue translator,itranslate

tie subory

http://www.edisk.cz/stahni/40518/IMG_0011.MOV_1.34KB.html

http://www.edisk.cz/stahni/52992/M68AP.plist_1.3KB.html
tak tu je letecká pošta ,ale bude to tam len 16 dní.

http://leteckaposta.cz/542878226
peter33321
Moderátor
Moderátor
Kontaktovať používateľa:

diky, skusim niektory z translatorov, a skoda ze je to na edisku, nejak ma to neposlucha a nechce to stiahnut, ale zajtra napisem ako je to s tou kamerou.. diky maj sa

edit: no paráda, diky idem to skusit ;-) , nijak som nepochodil nakopiroval som tie subory tam kam bolo treba, premenoval som povodny m68ap a nic, neviem ci k tomu treba sbsettings spravil som respring cez winterboard ale nahravat video mi nejde a k tym slovnikom, ja hladam nejaky offline-ovi
iPhone 3G 8GB iOS 3.1.3
Obrázok
Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných