Prečo dávať linky do code

Pred tým než začnete prispievať prečítajte si pravidlá !

Moderátori: peter33321, iphonefo

Používateľov profilový obrázok
drioton
Moderátor
Moderátor
Dátum registrácie: St 19. Máj 2010 22:24:06
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drioton »

Ahojte,keďže niektorý z nás nedávajú linky do code aj ,keď je to pravidlo tak Vám vysvetlím,že prečo sa to musí tak robiť a nie je to len môj márnotratný výmysel tak Vám chcem prehovoriť do duše:-)

1.Keď sú linky v code robíte stránku prehľadnejšou.
2.Keď je link v code zabraňujete tomu ,aby bola stránka zrušená a tvorcovia stránky zažalovaný.
3.Keď odkážete na nejaký web teda phpBB stránku ktorá propaguje warez teda propagujete nelegálny materiál.Potom si tieto linky môžete hocikedy vyhľadať cez nejaký vyhľadávač a po zadaní nejakého slova sa mu poskytnú cez toto fórum a tým pádom sa tiež stávame tými ktorí propagujú ilegálny materiál.
4.Keď dáte link do code urobíte z neho mŕtvy link a potom ho nie je možné vyhľadať cez naše fórum.

Takže pokiaľ nie je link na stránke v code je možné ho vystopovať až na centrálnu stránku čo by znamenalo,že ,že by sa táto stránka zrušila,čo isto nikto nechceme ;)

Prečo sa nemusí vkladať do code link odkazujúci na topic v rámci fóra?
Pretože nejde "von" ,ale zostáva na servery a takže si môžte byť istý ,že nepropagujete warez.
Mám syndróm študenta-->ak deň neodpisujem napíšte mi SS s linkom k téme.
Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný